O firmie

Produkcja konstrukcji stalowych i stalowo-drewnianych od projektu po realizację.

Jesteśmy EKO!

Nasza firma zajmuje się produkcją konstrukcji stalowych i stalowo-drewnianych. Rynek, dla którego dedykowane są nasze produkty to przestrzeń publiczna, z której wszyscy korzystamy. Elementy małej architektury zaprojektowane przez naszych specjalistów charakteryzują się nowoczesnym designem.

Co nas wyróżnia?

Do produkcji wykorzystujemy nowatorski materiał pochodzący z recyklingu VIVE TEXVELLENCE. A jak wiadomo troska o naszą planetę jest najważniejsza.

Należy również zaznaczyć, że jesteśmy otwarci na Państwa propozycje. Dzięki takiej współpracy możemy wykonać dla Państwa to co jest oczekiwane. Wykonujemy różnego rodzaju elementy infrastruktury publicznej wykorzystując przy tym szerokie spektrum materiałów. Z trwałych i ekologicznych materiałów wykonujemy ławki, kosze, pergole itp.

Oferta

Grupa Fiori

Jesteśmy częścią Grupy Fiori

Grupa Fiori to firma istniejąca na rynku od 2013 roku. Specjalizujemy się we wszelkiego typu pracach ogrodowych, należy tutaj między innymi wliczyć wycinkę, nasadzenia czy szeroko pojęte zagospodarowanie przestrzenne.

Naszym atutem jest wykfalifikowana kadra oraz specjalistyczny sprzęt, który pozwala na wykonanie wszelkich zleconych prac. Nasi pracownicy służą pomocą od kwestii projektowych aż po wykonanie.

Współpracujemy z instytucjami Państwowymi w sferze rewitalizacji parków miejskich oraz przestrzeni publicznej. Współpracę podejmujemy również z przedsiębiorstwami prywatnymi oraz klientami indywidualnymi, pragnącymi zagospodarować teren wokół swojego domu bądź firmy.

Więcej o Grupie Fiori

Grupa Fiori